SLOGA ČUVA FENJER

0

SURDULICA – Fudbaleri Radnika rutinski su savladali, u 8. kolu Prve lige Srbije, ekipu Sloge iz Kraljeva sa 3:0 i zadržali prvo mesto na tabeli sa četiri boda prednosti ispred Javora Matisa iz Ivanjice i Inđije dok Sloga zauzima poslednje mesto bez bodova.

Radnik je rano došao u vođstvo, u 14. minutu brzonogi Predrag  Jeremić stuštio se po desnoj strani idealno uposlio Srđana Simovića kome nije bilo teško da savlada golmana kraljevčana Lazara Tatića.
Na 2:0 povećao je špic Jovan Jovanović glavom,  nakon uigrane akcije sa Ljubom Baraninom koji je iz auta oštro rukama ubacio loptu u srce šesnaesterca Sloge.

Surduličani su dominirali u prvom poluvremenu, kraljevčani su pokazali da nisu slučajno poslednjeplasirani na tabeli i da nemaju još osvojen ni bod.
Tačku na rezultat stavio je u 43. minutu Jeremić.
Surduličani su presekli jedan od retkih napada gostiju lopta je došla do Jeremića koji je lobujući Tatića postigao prelep gol.

Sudija Lazar Lukić iz Beograd dobro je odsvirao meč sa svojim pomoćnicima Vladankom Panićem i Milošem Miškeljinom obojicom, takođe, iz Beograda.