NaslovnaSportBK "METALAC" SOLIDAN NA TRCI KROZ SRBIJU

Poslednje vesti

BK „METALAC“ SOLIDAN NA TRCI KROZ SRBIJU
B

Continetal Ekipa Metalca nastupila je na trci Kroz Srbiju od 14. do 17. septembra, koja je vožena u 4 etape, sa startom u Požarevcu i ciljem u Čačku

Ekipa Metalca pored 20 ekipa u generalnom plasmanu bila je dvanaesta, a najbolje plasirani bio je Max Bien 22 mesto. Marko Tomić iz Metalca bio je najbolje plasirani srpski vozač na osvojivši 24-to mesto.

Na trci nije učestvovao najbolji srpski biciklista Dušan Rajović koji je oboleo od virusa Mononukleoze i neće nastupiti ni na Svetskom prvenstvu idućeg vikenda u Australiji.

Čast kraljevačkog biciklizma braniće Jelena Erić u subotu na zahtevnoj stazi dugoj 150 km u Wollongongu u konkurenciji 160 takmicarki kao jedini predstavnik iz Srbije.