Poslednje vesti

NOVA POBEDA RUKOMETAŠA METALCA I PRVO MESTO NA TABELI
N

Rukometaši Metalca lako, na domaćem terenu, potukli goste iz Aleksandrovca.

U okviru petog kola Prve Rukometne Lige Zapad, ekipa Metalca osigurala prvu poziciju pobedom nad aleksandrovačkom Župom rezultatom 29:25, poluvreme15:8.

Bravurama iskusnog golmana Zorana Milovanovića u početku utakmice i Dragoljuba Starčevića u nastavku, omogućena je ležernost u igri, pa je Metalac od samog starta ušao u sigurno vođstvo.

RK Metalac RK Aleksandrovac Župa 29102017

Ekipu je predvodio Branko Veljović sa 10 pogodaka, a sigurno su ga pratili Đorđe Minić (5), Zdravko Veljović (4), Lazar Batrićević (4).

U ekipi Župe najefikasniji je bio Andrija Radovanović sa osam pogodaka. Sledeće kolo Metalac gostuje kruševačkom Napredku.

RK Metalac 29102017

Utakmicu je u Novoj hali sportova pratilo par stotina gledalaca. Igra, uigrani tim, pobede i prvo mesto na tabeli zaslužuju više kraljevčana na tribinama.